Meie ajalugu

Guangdong XYS Mänguasjad Co, Ltd asutati 2016. aastal. See on tootmisele orienteeritud ettevõte, mis on spetsialiseerunud plastist mänguasjade, hariduslike mänguasjade, mänguautobotite, R / C-mänguasjade, spordimänguasjade ja nii edasi. Meie ettevõttel on professionaalne teadus- ja arendustegevuse meeskond, mis on pühendunud kvaliteetsete plastist mänguasjade, õppemänguasjade, mänguasjarobotite R / C mänguasjade väljatöötamisele.

Meie tehas

XYS COMPANY asub Chenghai, Shantou, Guangdong. Plastist mänguasjade, õppemänguasjade, mänguasjarobotite, R- ja C-mänguasjade, spordimänguasjade globaalse tarnijana on XYS COMPANY lisandväärtuse loomine klientidele kogu maailmas.

工厂

Meie toode

1. Lastele trummikomplekt

2. Robotmänguasjad

3. Sõidukite mänguasjad

4. R / C mänguasjad

5. Lastele ehted

6. Sportmänguasjad

1

Toote rakendus

Meie ettevõte on spetsialiseerunud suurte, keskmiste ja väikeste mänguväljakute varustuse, spordivarustuse, plastmänguasjade, haridusmänguasjade, mänguasjarobotite, R- ja C-mänguasjade, lastele mõeldud mänguasjade projekteerimisele, tootmisele ja müümisele.

Tootmisseadmed

Meil on suured kaasaegsed standardsed tehasehooned, palju imporditud tootmisseadmete komplekte ning täiustatud uurimis- ja arenduslaborid ja -instrumendid.


Tootmisturg

Meil on kliente nii siseturult kui ka välisturult. Kõik välisturgude osakonna müügijuhid oskavad hea suhtluse jaoks vabalt inglise keelt. Meie peamine müügiturg:

Põhja-Ameerika: 20.00%

Euroopa: 25,00%

Lähis-Ida: 20%

4

Meie teenus

XYS ettevõte sõltub professionaalsest tugevusest ja küpsest tehnoloogiast, tuginedes arenguks teadusele ja tehnoloogiale. Kinni pidades win-win koostöö ja vastastikuse kasu ärifilosoofiast; Jätkake "ettevõtlikku, realistlikku, ranget ja ühendatud" poliitikat, kasutage lakkamatult ja innovaatiliselt, keskenduge tehnoloogiale, pidage kvaliteeti eluks, teenige klienti jumalana, pakkuge pidevalt kõigile klientidele rahuldavaid kvaliteetseid tooteid ja hoolikat müügijärgset teenindust. .