Lapse mänguasjade eelised

- Jan 25, 2019-

Esiteks, mänguasja Playmate toob lapsele turvatunde Ema lapse, Pat, Touch teeb lapsele sooja ja kaitsva, toob kaasa suure turvalisuse. Aga kui ema ei ole ümber, mänguasja mängukaaslane ema asemel, et tuua lapsele turvatunnet.

Kui teie laps on mures, muutub see väike mängukaaslane lapse vaimseks proportsiooniks, võib anda lapsele kindlustunde, leevendada pingeid.

Teiseks, mänguasja Playmate on beebi usaldusväärne objekt Mänguasja mängukaaslastel on võimalik kogu aeg lapse juures viibida, mängida lapsega, kuulata beebi sõnu, lapsele kuulata. Autasustades jagate seda oma väikese mängukaaslastega ja kui teid kritiseeritakse, jagate seda väikese mängukaaslastega ja kui sa oled halvas tujus, usaldad te oma väikese mängulaua. Ja väikesed mängukaaslased ei ole halva tuju, kui alati õnnelik välimus. Nii on mänguasja mängukaaslased teie lapse usalduse objektiks.

Kolmandaks kaasnevad mänguasjadega väikeste partnerite kasvuga. Beebi kasvuprotsessis on mänguasja Playmate kaasas lapsega pikka aega. Kuna laps kasvab jätkuvalt, kohaneb uue keskkonnaga, uue väikese partneriga, mängib Playmates aeglaselt lapse elu. Aga beebi mälus on alati vara oma varajase lapsepõlve ja väikeste partnerite auks!