Kuidas peaks vanemad õigesti vaatama oma lapse armastuse mänguasju?

- Jan 30, 2019-

Esiteks peame austama lapse soove Me ei tohiks lihtsalt mõelda lapse mänguasjapartnerile mänguasjana üldises mõttes, vaid kui lapse kaaslane. Olgu see siis beebi ja tema mängukaaslase mäng.

Kui te oma lapse välja võtate, saate lubada oma lapsele seda kaasa võtta ja mängu mängides saate lasta mänguasja mängijal liituda ning kui te oma last kritiseerite või kiidate, saate mänguasjapartnerile ka lasta Jaga seda.

Teiseks pöörama tähelepanu mänguasjapartneri puhtusele ja hügieenile Kuigi me saame lastel alati oma mänguasja kaaslastega kaasa võtta, peaksid vanemad alati jälgima lapse keskkonna hügieeni. Me võime ära kasutada lapse magamist, puhastada mänguasju, panna neid päikesesse ja päevitada, puhastada baktereid. Aga ärge võtke ega asendage oma lapse mänguasjapartnerit.

Kolmandaks, juhendamaks last ja teisi lapsi suhtlema Lapse kasvuga peaksime teadlikult juhendama last ja teisi lapsi suhtlema, laiendama lapse sõpruskonda, kasvatama lapse suhtlusvõimet. Sel viisil saab laps teiste lastega suheldes õnne ja tunnustust ning seejärel lahkub aeglaselt mänguasja mängurist. Näiteks, kui rohkem lapsi mängima hakata, on parem minna kohtadesse, kus on palju lapsi, võime algatada teiste lastevanematega sõbralikult rääkida, lasta lastel jagada oma mänguasju lastega, lase laps kutsub lapsi mängima oma kodu, jagama oma mänguasju ja suupisteid jne.