Pöörake tähelepanu Baby Teetheri ostmiseks

- Mar 25, 2019-

1. Parim on osta tuntud imikutoodete poest. Või osta kaubamärgiga hambaproteesi kvaliteedi tagamiseks.

2. Parim on kergesti välja vahetada veel mõned hambaliimid. Jälgige pärast kasutamist puhastamist ja desinfitseerimist.

3. Hammaste liim on ka lapse mänguasjad, värvi, kuju ja muude valikuvõimaluste poolest, et see sobiks beebi mänguasjaga, ja hambad on huvitavam, näiteks 3D kaheksa küünte kala hamba liim, väike tantsu elevandiluu liim, et täita rahustavate ja hambaravi füsioloogiliste vajaduste psühholoogilised vajadused.

4

4. Kui see on silikoon- või kummist hambarelli liim (silikoon- ja kummitooted toodavad staatilist elektrit, on tolmu ja baktereid lihtne absorbeerida), vajavad regulaarset desinfitseerimist. Võite kasutada ka mitte-staatilist EVA hammaste liimi.

5. Sõltuvalt keskkonnakaitsest ei ole sanitaartingimused väga head perekonnad, on soovitatav kasutada anti-drop hamba liimi, et vältida lapse jätmist maapinnale pärast hammaste liimi kiirenemist ja hammustamist.

Hammaste imetamise tõttu nutab beebi, saate kasutada puhta marli kotti väikese jääga, et anda oma lapsele külmkompress, jääkülma tunne võib ajutiselt vähendada igemete ebamugavust. NÕUANNE: Võite kasutada ka külma veega kastetud marli, et pühkida beebi igemed, kuid ka teatud leevendusefekt.