Beebi teetri funktsioon

- Feb 20, 2019-

1. Leevendab pikka hamba ebamugavust

Kui laps hakkab hammastama, on igemed väga ebamugavad ja ei sobi hammaste kasvuprotsessiga. Kui beebi igemed sügelevad, võib hambapreparaadi kasutamine toimida molaarsena, nii et lapse igemed ei ole rahustamiseks sobivad.

2. Masseerige oma lapse igemed

Hambapreparaat on tavaliselt valmistatud silikageelist, pehmem, ei kahjusta igemeid ja võib aidata igemeid masseerida. Kui laps imeb või imeb, aitab see kummi stimuleerida ja soodustab hammaste kasvu.

3. Vältige kahjulike objektide närimist

Beebi hammaste ajal ei saa aidata asju hammustada, nii et beebihambad võivad takistada lapsel suhu ümbritsevate esemete hammustamiseks või imemiseks, et vältida ohtlike või ebakorrapäraste esemete hammustamist.

4. Edendada oma lapse aju arengut

Kui beebi hammaste liimi oma suhu sisse tõmbab, kasutab see protsess lapse kätt, silmad, aju koordineerimine, aitab kaasa lapse intellektuaalsele arengule. Hammaste närimisega aitab laps lapse huulte ja keele tajumise võimet kasutada ning stimuleerib jälle ajurakke.

5. Hoidke oma lapse meeleolu

Kui teie laps toodab negatiivseid emotsioone, nagu rahutus, võib hamba liim aidata teie lapsel häirida, leevendada teie lapse meeleolu ja aidata oma lapsel saada rahulolu ja turvalisust.

6. Treeni oma lapse võimet sulgeda

Beebi ise pani hamba liimi suu gnawing, saab kasutada beebi Zhang suletud võime, koolituse beebi huuled loomulik sulgemine.