Rabuse materjal

- Feb 15, 2019-

Ametlikust jagunemisest võib kõristi olla jämedalt jagatud kaheks: trumli pinnale värvitud kaunistustega, nagu Henan Huaiyang, Jiangsu Yancheng, Peking ja muud kohad, on trumli nahal, et kujutada erinevaid mustreid; teine on trumli korpuses värvimine ja trumli pikkuse nädala joonistamine. Need kaunistused suurendavad hõõrdumise esteetilisi omadusi ja tugevdavad mänguasja meelelahutusomadusi visuaalsete efektide osas. Kõige tavalisemad on trumli pinnamaterjalid lehmade nahale, lamba- nahk, millele järgneb madu nahk, nahapaber, õlipaber. Trumli korpus on enamasti puitunud, kuid viimastel aastatel on näha plastiktrumpe.

Drum Ear on kõige tavalisemad klaashelmed, millele järgneb odra, jujube tuuma, puidust helmeste, portselanhelmeste ja muude materjalide kasutamine kahe kõrva valmistamiseks. Han Rattle, trumli raami lame kuju, trumli raam maksimaalse läbimõõdu keskel 20 cm, trumli pindade läbimõõt 18 cm, trumli süvendi paksus 8 cm, lamba nahaga kaetud kaks külge, trumli raam sisestatud ümmargune puidust pulk trumli käepideme jaoks, trummel raami kummalgi küljel, naha haamri läbimõõduga 1 cm. Kui mängite, raputage vasakule ja paremale, nahast vasar koputab trumli näole ja hääldusele, toon on karge ja valju.

Mõned ka trumlis, mis asuvad väikeste gongide kohal ja trumli käepide pöörleb, on trummide heli, atmosfäär on aktiivsem. Kaasaegne kõristuste, trumli raamide ja trumli käepidemete tootmine on valmistatud alumiiniumisulamist, punase või rohelise lakiga kaetud trummiraam. Rattle'i toodetud professionaalsed kirjandus- ja kunstirühmad, millel on kaks väikest trumlit, väikeste gongide ühel küljel ja on kinnitatud ühendatud väikeses Ringi ringis, raudrõngas mõlemal pool trumli ripatsit. Seda kõristikku on kasutatud etendustel.