Tüüpi Baby närimisrõngas

- Feb 25, 2019-

Arvestades lapse hammaste kasvu erinevatesse osadesse, on kaupmehed sisse erinevat mõju toote.

Mõned hambaravi liimi pind on ebaühtlane, molaarne toime on liiga palju, mõned hambad on külm ja pehme, Massaaž rahustav toime on palju ja isegi mõned hambaravi liimi kiirgab lapse lemmik aroom-, puu- või piima maitse jne.

1. rinnanibu tüüp

Rinnanibu hamba liimi kuju on umbes sama nagu lutt. Kuid rahustav nibud on lihtne lapsi arendada harjumusi, pikaajaline kasutamine on lihtne toetuda. Ja tiss hamba liimi ei näe sellises olukorras oma kerge, väike, mugav baby grip. Tiss on väga pehme, baby on kasvav võib mängida rolli Massaaž. Laps, kes on hakanud lihvimine saate selle hamba liimi rindade hammaste kasvu stimuleerimiseks.

2. kõne tüüp

Kasutatuna muudab heli, lapse tähelepanu, et beebi relax, unusta põhjustatud hammaste kasvu. Samal ajal pehme materjal aitab Massaaž igemed, laps nii, et hambad kasvavad paremini. Akustilisi hamba liim sobib kasutamiseks närimiseks etapi vältel.

3. anti drop tüüp

Anti drop hamba liim on varustatud lindi nupp ja lindi on klipp, mis saab beebi riided kihi. Peamiselt selleks, et vältida beebi hammaste liimi kõrvaldatakse kohapeal, põhjustab bakteriaalne tolmu ja muu saaste viiruse bakterid kehasse. Hamba liim sobib kasutamiseks närimiseks etapi vältel.

4. vesi liim

Nende toodete spetsiaalne jää liimi materjal ja pärast külmutamist tahkuda ja jääma pehme. Jää külmas vees liimi kasvav laps võib olla roll valuvaigistav, rahustab igemeid ebamugavustunne. Samal ajal ka mängida rolli Massaaž igemed ja fikseeritud hambad, nii sobib pikk hamba baby kogu etapi.