Mis mänguasjad on vastsündinud lapsed sobivad mängima?

- Jan 20, 2019-

Esiteks pöörlevad voodimängukellad Pöörlev voodi Bell mänguasjad on eriti sobivad lastele mängima, sest voodi Bell mänguasjade värv on gorgeous, ja kasutada riidepuu eemaldatav disain ja voodi kella rippuvad peal palju armas väikesed loomade nukud, selle suurepärane värv võib meelitada beebipatsi, haarde, aidata edendada tema visuaalset, kuuldavat, taktilist arengut. Lisaks sellele on voodi Bell mänguasjaga kaasas pehme muusika, mis aitab leevendada oma meeleolu ja soodustada une.

Kui laps vananeb, võib ta ka voodikellu kätte saada, aidates käsi tugevuse treenimisel.

Teist liiki, plush mänguasjad Plush mänguasjad on tavaliselt lemmik mänguasi lapsele, sest laps on ka sama, ja plush mänguasjad rohkem kasutada armas ja lõbus cartoon kuju, sügavalt armastatud laps, vanemad valides selliseid mänguasju kui parim valik professionaalse ema ja lapse mänguasja brändi, mitte ainult mänguasjade kvaliteet on tagatud, vaid ka meelerahu.

Lisaks pehme puudutus Palus mänguasjad, vaid ka edendada oma kombatav arengut, kuid on ka hea rahustav mõju, beebi nutt, koos Palus mänguasjad kiusama teda, võib muuta ta lõpetada nutt, naeris, saab mängida väga hea rahustav roll.

Kolmas liik, kõristamine. Räpp on eriti sobiv ka lastele mängimiseks, ja see võib valmistada rõngast trumli, eriti tema tähelepanu äratamiseks, ja kõristi trumli pind kasutab teistsugust materjali. ja amplituud, mille annab hääl, rütm ei ole sama, võib tuua talle üllatuse tunde. Lisaks on selle sihvakas käepide eriti mugav lastele haardumiseks, see võib olla väga hea käepideme haarde ja käe-silma koordineerimise võime.