Mida on vaja pöörata, kui kasutate lapsehoidjaid

- Mar 20, 2019-

1. Anti-drop hamba liim ei ümbritse kaela. Anti-drop hamba liim ripub lapse kaelale ja võib takistada selle kukkumist maapinnale.

Kuid täiskasvanud ei tohi lapse kaela ümbruses hambaliimi linti ümbritseda, kui see on lapsele kurnatud, on õnnetus.

3

2. Vastavalt lapse hammastamise olukorrale, et valida lapsele õige hamba liim, kui lapse vanus suureneb, tuleb hamba liimi suurust, stiili kohandada ka vastavalt, valida beebi lemmik, kõige sobivam toode.

3. Hammaste liimi korrapäraseks puhastamiseks on silikoonmaterjali lihtne toota staatilist elektrit, mis on saastunud rohkem tolmu ja mikroobe, näiteks juhuslik puhastamine, tekitab beebi kehale määrdunud asju.

Kontrollige alati hammaste liimi kvaliteeti, ärge andke lapsele hammaste liimiga katki või vananemist.

4. Kui ostate, peaksite pöörama tähelepanu toote kvaliteedile, näiteks halvemate toodete ostmisele, on kerge kahjustada lapse tervist.

5. Ema valmistab hädaolukorras ette mõned puhtamad hambapreparaadid. Võtke oma laps välja, et meeles pidada, et teie kotis oleks puhas hammaste liim, kui teie lapse igemed on ebamugavad ja nutavad.

6. Jääkuubikud ja marli peaksid samuti olema valmis. Kui laps on emotsionaalne ja nutev, ei taha kasutada hambaharjut, siis võite kasutada väikese aja jooksul beebi igemetes puhta marli, mis on pakitud jääkuubikutega. Võrk võib olla ka külma veega niiske, kergelt abistada lapse pühkimist, mängida analgeetilist rolli.